Джинси скинни для хлопчиків

Вузькі джинси, кому з хлопчиків підійдуть?

Обтягуючі джинси для хлопчиків - тренд останніх декількох років. І якщо для дівчаток в моді оверсайз моделі, то саме вузькі рішення вважаються базою чоловічого гардероба.

Вибираючи джинси для худого хлопчика, варто придивитися до звуженому крою. Вільний зверху, денім поступово звужується донизу, щільно облягаючи ікри. Невелика кількість стрейча в складі гарантує свободу рухів.

Купити вузькі джинси для хлопчика (вони ж skinny, skinnyfit) за розумною ціною, можна в інтернет-магазині ДЖІНСклуб™. Тільки якісні речі від турецького виробника, з широкою розмірної сіткою для хлопчиків на вік 6-16 років.

Вибираємо завужені джинси для хлопчика в школу:

  • Вдалий крій. Завжди приховує зайву підліткову худобу, допомагає сформувати образ мужньої фігури з широкими плечима «перевернутий трикутник».
  • Універсальний фасон. Коли дитина вибирає скинни, в гардеробі з'явиться базова річ. Завужені моделі поєднуються з класичними, повсякденними і спортивними образами.
  • Приємний дизайн. В інтернет-магазині вийде купити джинси скинни для хлопчиків в розкішній темної палітрі, сірої і синій гамі, з потертостями і розлученнями.
  • Актуальні розміри. Щоб денім виявився в пору, потрібно зняти мірки і зіставити їх з вказаною в інтернет-магазині розмірної сіткою.

Замовляйте джинси завужені хлопчикам 6-15 років за приємною ціною в каталозі ДЖІНСклуб™.

https://www.jeansclub.com.ua/ua/boys-navi-jeans